środa, 26 czerwca 2013

Kolorowe soczewki aqua

Dzień doberek,
na początku  chciałam Wam się pochwalić, ponieważ w dniu dzisiejszym uzyskałam tytuł MAGISTRA z czego ogromnie się cieszę, a tym bardziej, że udało mi się obronić na 5.
Przyszłam, jednak  z ''czymś'' innym, a mianowicie z soczewkami I-LUX Innova Visiona, Color MArker w kolorze AQUA. Jako, że jestem blisko widzem, od paru lat noszę okulary oraz soczewki. Głównie są to soczewki przezroczyste (zdarzyło mi się nosić niebieskie), jednak postanowiłam zaszaleć i kupiłam również w kolorze aqua. Dzisiaj odebrałam paczkę od listonosza i postanowiłam od razu wypróbować.Zdjęcia są bez obróbki, żebyście mogli zobaczyć rzeczywisty kolor soczewek. Należy również pamiętać, iż fotografie były robione z bliska  i z daleka wyglądają naturalniej. Przyznam, że chciałam uzyskać taki świeży efekt na lato. Jedynym minusem jest to ze soczewki nie są tak komfortowe, jak acuvue oasys, które noszę na co dzień. Soczewki kosztowały 39zł na allegro i są kwartalne, ja ich nie będę nosiła na co dzień.

Dodałam również zdjęcia z jedną założoną soczewką, żebyście mieli porównanie. Jak Wam się podoba? Co myślicie o kolorowych soczewkach? Nosicie?;>1 komentarz:

  1. Ale pieknie zmieniają kolor oczu <3
    http://www.paniniczyja.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze, będą dla mnie motywacją do dalszego działania.:*